מושב ספסופה

08 October, 2016

מי שייסע ברכב שלו באזור הגליל ויעבור את מירון כ-4 קילומטר צפונית לעיר, יגלה בשלב מסוים את מושב ספסופה או "כפר חושן" בשם העברי שלו. מושב ספסופה נוסד כשנה לאחר קום המדינה על ידי עולים מבולגריה שחיפשו מקום להשתכן בו. לאחר כמה שנים עולי תימן החליפו את העולים מבולגריה ואליהם התווספו גם עולים חדשים מתוניסיה וממרוקו. מאז ועד היום התפתח המושב עוד ועוד, וכיום יש בו לא מעט ילדים אשר מתחנכים במוסדות הלימוד ביישובים הסמוכים. כפר חושן הוא מקום טוב לעצור בו במהלך טיול באזור הגליל, מקום לנפוש בו ולנקות בו את הראש, בעיקר אם מחפשים צימרים איכותיים ומפנקים.
הצימרים בספסופה
אין כמעט מושב בגליל שלא מציע לנופשים ותיירים צימרים מפנקים וכך גם בספסופה. עיקר הפרנסה של התושבים במושב היא מתיירות וחקלאות, וכך קמו להם לא מעט צימרים ביישוב שמארחים מאות אנשים מידי שנה. הצימרים בספסופה מתאימים בחלקם למשפחות ובחלקם לזוגות, והם מאובזרים במיטב הפינוקים שצריך בשביל ליהנות מחופשה בלתי נשכחת. אם אתם מתכננים את החופשה השנתית של המשפחה או כל חופשה אחרת בין אם היא משפחתית או זוגית רומנטית ואתם מכוונים לאזור הגליל, כדאי שתיקחו בחשבון את כפר חושן.
אין סוף אטרקציות למשפחה!
אם בחרתם בצימרים במושב ספסופה ואתם בדרך לשם עם משפחה וילדים, אל דאגה לא יהיה חסר לכם מה לעשות איתם. אזור הגליל הוא אזור מתוייר ומטוייל והוא מציע שלל אטרקציות בתחומים שונים, אטרקציות שמתאימות לכל הגילאים. בנוסף, הערים צפת ומירון קרובים לכפר חושן וניתן למצוא בהן אטרקציות ותעסוקה לילדים ללא כל בעיה.
ליהנות מהשקט שהגליל מציע...
מי שמגיע לספסופה ולגליל בכלל, ובעיקר אם הוא מגיע מעיר כלשהיא, ירגיש מיד את האווירה והאוויר ששולטים באזור. ביקור בגליל הוא הנאה צרופה וניקוי של הראש מכל מה שהשגרה הלחוצה מספקת. הגליל מספק אויר נקי ונעים, שקט אין סופי, בעלי חיים וטבע מדהים ונוף פלאי כמו שרק הגליל יכול להציע. מספיק לקום בבוקר ולצאת מהצימר לכמה רגעים ולהתוודע לטבע האין סופי בשביל לספק לגוף בריאות.
אם אתם מחפשים איפה לבקר ובאיזה אזור לטייל, מושב ספסופה (כפר חושן) הוא בדוק המקום עבורכם. המיקום המצוין שלו בסמוך למירון ולצפת יחד עם המיקום שלו במרום הגליל הם אלו שהופכים אותו לכל כך מתוייר וכל כך מבוקש, ואתם יכולים ליהנות מכל מה שהוא מציע.